Planowane szkolenia w roku 2018/2019:

SONGS & STORIES

Łódź, Białystok, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz

 

Gry i zabawy językowe dla dzieci

Wrocław, Lublin, Toruń

 

Obok widzisz harmonogram na miesiące wrzesień-październik i dokładne daty szkoleń planowanych w części z miast podanych wyżej. Informacje na temat pozostałych pojawią się w późniejszym terminie >>

 

Szczegółowy harmonogram szkoleń w miesiącach WRZESIEŃ-GRUDZIEŃ 2018:

 


Songs & Stories

To ok. 5-godzinne szkolenie zarówno dla początkujących, jak i uczących już od jakiegoś czasu nauczycieli języka angielskiego, podczas którego przedstawiam konkretne propozycje piosenek oraz historyjek do wykorzystania na zajęciach w różnych grupach wiekowych, od 2- po 5-6-laki, wraz z zabawami, dodatkowymi materiałami i pomysłami na lekcje. Jedyne takie szkolenie, które ma swoją wyjątkową formę, a w każdym z miast, w których jest organizowane, pojawia się zaproszony przeze mnie gość specjalny.

Już dziś wiadomo kim będą pierwsi zaproszeni przeze mnie goście! 🙂

W Łodzi, poza mną, będziecie mieli szansę spotkać się i dowiedzieć się jakie pomysły przygotowała Ewa Wodzicka Dondziłło – autorki bloga Angielskie Bajanie oraz podręcznika wyd. MAC Edukacja „I love Boo” (może ktoś z Was z niego korzysta?).

W Białymstoku warsztat poprowadzi bardzo kreatywna Basia Bednarczyk – autorska bloga BB’s Playground, fanka anglojęzycznych książeczek dla dzieci z wieloooooooooma pomysłami na ich wykorzystanie!

w Katowicach i Krakowie – Monika Cichowlas – właścicielka MC Learning Center, wielbicielka książeczek Usborne i kultowego „Gruffalo” (mam nadzieję, że przywiezie ze sobą chociaż część swojej niezwykłej kolekcji, związanej właśnie z tą kultową pozycją Julii Donaldson).

 

CENA SZKOLENIA: 175 zł/osoba

 


Gry i zabawy językowe dla dzieci

To ok. 4-godzinne szkolenie poświęcone konkretnym pomysłom na gry i zabawy, które wykorzystuję podczas własnych zajęć (w ramach przywitania czy rozgrzewki, wprowadzania oraz ćwiczenia słownictwa, na rozruszanie, w celu wyciszenia lub zachęcenia uczniów do mówienia), które przydać się mogą lektorom wszystkich języków obcych. Prezentowane gry i zabawy są mojego autorstwa lub są modyfikacjami znanych i lubianych gier takich, jak memory czy BINGO. Propozycje dopasowane są do danego momentu w roku (na wiosnę prezentuję zabawy o tematyce wiosennej, przed Świętami Bożego Narodzenia – pomysły na gry i zabawy świąteczne itd.) , ale jednocześnie są bardzo uniwersalne – z powodzeniem, po niewielkich modyfikacjach, wykorzystacie je przy wielu różnych tematach!

Szkolenie ma na celu przede wszystkim zainspirowanie nauczycieli do wymyślania lub przerabiania gier/zabaw na własne potrzeby :).

UWAGA! We Wrocławiu po raz kolejny odbędzie się edycja specjalna – dwudniowe szkolenie, na które liczba miejsc będzie bardziej ograniczona. O szczegółach dowiedzie się ze stworzonego przeze mnie na Fb wydarzenia, do którego śledzenia zachęcam, jeżeli interesuje Was którykolwiek z zaproponowanych przeze mnie wyżej terminów :).

 

CENA SZKOLENIA: 155 zł/osoba

 


 

 

 

 


Zapraszam do śledzenia wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/946961638800597/

 

 

Komentarze

  1. Czy istnieje dodatkowa możliwość zorganizowania szkolenia w Krakowie? Tutaj jest naprawdę bardzo dużo chętnych…..A miejsca znikają w takim tempie, że trudno nadążyć…Albo gdzieś w pobliżu Krakowa….Chętni na pewno się znajdą..

Comments are closed.