Planowane szkolenia w roku 2018/2019:

SONGS & STORIES

Łódź, Białystok, Kraków, Katowice, Szczecin, Bydgoszcz

 

Gry i zabawy językowe dla dzieci

Lublin, Białystok, Toruń, Olsztyn, Szczecin, Wrocław

 

Obok widzisz harmonogram na miesiące styczeń-czerwiec 2019 i dokładne daty szkoleń planowanych w wybranych miastach >>

Szczegółowy harmonogram szkoleń w miesiącach STYCZEŃ-CZERWIEC 2019:

 


Songs & Stories

To ok. 5-godzinne szkolenie zarówno dla początkujących, jak i uczących już od jakiegoś czasu nauczycieli języka angielskiego, podczas którego przedstawiam konkretne propozycje piosenek oraz historyjek do wykorzystania na zajęciach w różnych grupach wiekowych, od 2- po 5-6-laki, wraz z zabawami, dodatkowymi materiałami i pomysłami na lekcje. Szkolenie może zainspirować również nauczycieli klas 1-3.

Serdecznie zapraszam zarówno osoby, które dopiero zaczynają pracę (także studentów), jak i osoby z nieco większym doświadczeniem w pracy z dziećmi.

Jest to jedyne takie szkolenie, które ma swoją wyjątkową formę, a w każdym z miast, w których jest organizowane, pojawia się zaproszony przeze mnie gość specjalny. Całość trwa ok. 5 godzin, z czego pierwsze 3-3,5 to spotkanie ze mną, w wesołej, rozśpiewanej atmosferze, a kolejne 1,5 – spotkanie z drugą osobą prowadzącą, która podzieli się własnymi pomysłami sprawdzonymi w pracy z dziećmi.

W Bydgoszczy szkolenie poprowadzi razem ze mną Edyta Pikulska (autorka strony edytapikulska.weebly.com), a w Szczecinie Monika Niedźwiedzka (www.male-duze.pl).

Obydwie Dziewczyny już nie raz widziałam w akcji i sama nie mogę doczekać się kolejnej naszej współpracy!

 

CENA SZKOLENIA: 175 zł/osoba

 


Gry i zabawy językowe dla dzieci

To ok. 4-godzinne szkolenie poświęcone konkretnym pomysłom na gry i zabawy, które wykorzystuję podczas własnych zajęć (w ramach przywitania czy rozgrzewki, wprowadzania oraz ćwiczenia słownictwa, na rozruszanie, w celu wyciszenia lub zachęcenia uczniów do mówienia), które przydać się mogą lektorom wszystkich języków obcych. Prezentowane gry i zabawy są mojego autorstwa lub są modyfikacjami znanych i lubianych gier takich, jak memory czy BINGO. Propozycje dopasowane są do danego momentu w roku (na wiosnę prezentuję zabawy o tematyce wiosennej, przed Świętami Bożego Narodzenia – pomysły na gry i zabawy świąteczne itd.) , ale jednocześnie są bardzo uniwersalne – z powodzeniem, po niewielkich modyfikacjach, wykorzystacie je przy wielu różnych tematach!

Szkolenie ma na celu przede wszystkim zainspirowanie nauczycieli do wymyślania lub przerabiania gier/zabaw na własne potrzeby :).

UWAGA! We Wrocławiu po raz kolejny odbędzie się edycja specjalna – dwudniowe szkolenie, na które liczba miejsc będzie bardziej ograniczona. O szczegółach dowiedzie się ze stworzonego przeze mnie na Fb wydarzenia, do którego śledzenia zachęcam, jeżeli interesuje Was którykolwiek z zaproponowanych przeze mnie wyżej terminów :).

 

CENA SZKOLENIA: 155 zł/osoba

 


Już dziś możesz zapisać się na 4PACK POMYSŁÓW

>> szczegóły oraz linki do biletów: https://fullofideas.pl/4pack/

 

4PACK POMYSŁÓW – dwudniowe warsztaty dla anglistów

359,00  brutto

4PACK POMYSŁÓW to wyjątkowe, dwudniowe warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego*, pracujących z dziećmi.

Takiego szkolenia jeszcze nie było! Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️

 

* Jeżeli pacujesz z dziećmi, ale uczysz innego języka obcego, również możesz znaleźć podczas szkolenia inspiracje. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział, napisz do mnie!

* W warsztatach udział mogą wziąć także studenci i rodzice 🙂

Zapisy na pozostałe szkolenia ruszają od stycznia :).

 

 

 

Komentarze

  1. Czy istnieje dodatkowa możliwość zorganizowania szkolenia w Krakowie? Tutaj jest naprawdę bardzo dużo chętnych…..A miejsca znikają w takim tempie, że trudno nadążyć…Albo gdzieś w pobliżu Krakowa….Chętni na pewno się znajdą..

Comments are closed.