Od listopada 2015 roku prowadzę warsztaty i szkolenia dla nauczycieli języków obcych, pracujących z dziećmi. Łącznie udział wzięło w nich już kilkuset nauczycieli z całej Polski! 

Ku mojej wielkiej radości, widzę że szkolenia cieszą się dużą popularnością, nauczyciele zapisują się na nie bardzo chętnie i przychodzą na nie w doskonałych nastrojach, za co jestem bardzo wdzięczna! Dzięki wyczuwalnej w powietrzu super atmosferze, udaje nam się wzajemnie inspirować i naprawdę fajnie spędzać czas!

Oto opinie niektórych z uczestników moich szkoleń:

Czy mogę polecić szkolenie z Marysią z Head Full of Ideas? Nie tylko polecić, ale zalecić jako MUST HAVE każdego lektora pracującego z dziećmi. Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu zamkniętym, zorganizowanym tylko dla lektorów mojej szkoły. Uczestniczyło w nim 10 osób i każda z nich była zachwycona. Bierzemy udział w wielu szkoleniach i rzadko zdarza się, aby wszystkim podobało się wszystko. Ale tym razem tak było! Wszystko było na 100%. Intensywne, zabawne, inspirujące, kreatywne 2,5h. POLECAM wszystkim!

Olga Prożalska – właścicielka Akademii KidsCompany


 

Uczestniczyłam w szkoleniu w Lublinie. Przejechałam 200 km, ale warto było! Organizacyjnie na 6+. A samo szkolenie, hmm… nie wiem kiedy się zaczęło, a już się skończyło :). Super materiały, pomysły, sposób przekazania, nowe gry, piosenki – w samo sedno!

Anna (uczestniczka szkolenia „Gry i zabawy językowe dla dzieci”)


Głowa pełna od ilości pomysłów. Super szkolenie, polecam wszystkim filologom!!! Precz z nudą na zajęciach.

Ania (uczestniczka szkolenia „Gry i zabawy językowe dla dzieci”)

W kwietniu po raz pierwszy byłam na Marysiowym szkoleniu. Chociaż w tym roku zaliczyłam 10 szkoleń, uważam że to było najlepsze(!) ponieważ Marysia prezentowała gotowe, konkretne pomysły na zajęcia. 100% z nich jestem w stanie wykorzystać w pracy. Część z nich nigdy nie było publikowane. Szkolenie warte każdej złotówki. Nie wiem kiedy minęło mi te kilka godzin, a to wszystko okraszone wręcz rodzinną atmosferą. Jeśli po tej recenzji jeszcze się wahasz czy brać udział w szkoleniach, to dodam że nie wyszłam z pustymi rękoma.

Katarzyna (uczestniczka szkolenia „Gry i zabawy językowe dla dzieci”)

 

Mnóstwo inspiracji i pozytywnej energii dającej kopa do działania. Mnóstwo życzliwości i wieeeeele pomysłów na zajęcia, którymi się chętnie dzieli. Byłam już na dwóch szkoleniach Marysi i każde było fantastyczne! Dziękuję raz jeszcze i do zobaczenia niebawem na kolejnym spotkaniu!

Paulina – (uczestniczka szkoleń „Gry i zabawy językowe dla dzieci” oraz „Songs& Stories”)


Bardzo polecam szkolenia Marysi!! Wiele ciekawych pomysłów, inspiracji, pozytywnej energii do wykorzystania na zajęciach. W trakcie szkoleń zdobywa się wiedzę, ale również świetnie można się bawić w bardzo przemiłej atmosferze i cudownym nastroju!! Polecam  i mam nadzieję do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!!

Weronika (uczestniczka szkoleń „Gry i zabawy językowe dla dzieci” oraz „Songs& Stories”)


Byłam na szkoleniu w Gdańsku. Dla mnie szkolenie świetne, wyciągnęłam wiele inspiracji do dlaczego działania, jak i wiele kreatywnych pomysłów. A sformułowanie szkolenia w postaci gry to pomysł nad pomysłami. Mam nadzieję że będą kolejne szkolenia w Gdańsku.

Joanna (uczestniczka szkolenia „Songs & Stories”)


Udział w warsztatach 4 Pack Pomysłów to wielka dawka kreatywnych pomysłów, pozytywnej energii i wiedzy, którą na pewno wykorzystam w pracy z dziećmi (już w poniedziałek).

Honorata (uczestniczka szkolenia „4PACK POMYSŁÓW”)

 

Co jest celem moich szkoleń?

Od prawie 10 lat uczę dzieci angielskiego w grupach przedszkolnych. Mimo, że początki nie były łatwe, dziś dokładnie wiem jak chcę, by wyglądały moje zajęcia. Dobrze, a nawet bardzo dobrze znam się na tym, co robię i jak pracuję. Jednak, jak wiadomo, sytuacje w których dzieci uczą się angielskiego są różne – mogą uczyć się w przedszkolu, w większych lub mniejszych grupach, w trybie bardziej lub mniej instensywnym (w zależności od liczby godzin w tygodniu), mogą uczyć się poza przedszkolem, na zajęciach popołudniowych, też w zróżnicowanych warunkach. Dlatego moim celem nie jest powiedzenie Ci jak masz pracować. Podczas szkoleń opowiadam o tym, jak wygląda moja praca, co sprawdza się na moich zajęciach oraz podpowiadam jak można zorganizować swoją pracę. Mam nadzieję, że to wszystko zainspiruje Cię do wprowadzania podobnych rozwiązań, ale skrojonych na miarę możliwości Twoich uczniów i Twoich własnych potrzeb.

 

Co daje mi i co, mam nadzieję, da Tobie udział w moim szkoleniu?

Dla mnie szkolenia to przede wszystkim możliwość spotkania z innymi osobami – nauczycielami/lektorami, zajmującymi się na co dzień tym samym, co ja, z którymi mogę nie tylko podzielić, ale także wymienić się pomysłami. To bardzo cenne doświadczenie, które daje mi ogromną motywację i inspirację do dalszych działań. Mam nadzieję, że będziesz mieć dokładnie takie samo odczucie :).

Szkolenia 2020:

POZNAJ PLANY NA NOWY ROK!

17 komentarzy

    • Na razie nie planuję szkoleń online… Przyznam, że to, co dla mnie bardzo cenne podczas spotkań z nauczycielami to właśnie kontakt "na żywo", wymiana doświadczeń i nawiązywanie fajnych relacji. Na razie zatem skupiam się na normalnych szkoleniach, ale tym online NIE mówię stanowczo "NIE". Pożyjemy, zobaczymy 🙂

      Pozdrawiam!

  1. Sylwia, zapisy ruszyły dzisiaj, miejsca zostały "zajęte" w ekspresowym tempie. Utworzyłam listę rezerwową także dla Krakowa, niestety na tej liście miejsca też się skończyły. Przykro mi, ale zainteresowanie szkoleniem w Krakowie jest ogromne. Tzn w sumie z tego powodu nie jest mi przykro 😉 Dołącz proszę do wydarzenia na FB, tam będę informować, jeżeli coś by sie zwolniło

Comments are closed.