Cześć! Mam na imię Marysia (wiele osób mówi mi Mery). Robię to, co lubię i uwielbiam to, co robię! Z wykształcenia jestem magistrem filologii romańskiej, jednak od 10 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego w grupach przedszkolnych, a od 5 prowadzę bloga Head Full of Ideas.

Nauczycielka z przypadku (przeczytaj więcej TU) i, jak się ostatecznie okazało, z powołania :). Uwielbiam książeczki dla dzieci, wesołe anglojęzyczne piosenki i opracowywanie własnych materiałów, którymi chętnie dzielę się na łamach bloga. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą niespełna rocznej Hani.

Od ponad 4 lat związana jestem z warszawskim przedszkolem „Szkrabki”, w którym pracuję jako lektor oraz metodyk języka angielskiego.

Bez problemu łączę pracę z przyjemnością i lubię dzielić się swoim doświadczeniem, dlatego od listopada 2015 prowadzę warsztaty i szkolenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi, o czym więcej możesz przeczytać w zakładce Szkolenia.

Od maja 2017 pełnię funkcję redaktor merytorycznej czasopisma „Get Creative!” skierowanego do anglistów pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Więcej na temat magazynu przeczytacie też u mnie na blogu.

Zapraszam także do mojej grupy „Głowa Pełna Pomysłów” na Facebooku, gdzie możesz podzielić się swoimi pomysłami lub zadać pytanie, na które na pewno otrzymasz odpowiedź! Zainteresowana/-y?