4PACK to zupełnie nowe szkolenie dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w formie dwudniowych warsztatów, które poprowadzą 4 wyjątkowe dziewczyny! 🙂 Każdy uczestnik będzie miał okazję wziąć udział w 4 blokach tematycznych, poświęconych wybranym zagadnieniom, podczas których otrzyma porządną dawkę pomysłów na zajęcia!

 

Data najbliższego szkolenia: 08-09.06.2019

Miejsce Szkolenia: ul. Kiełczowska 31-33, WROCŁAW

Godziny: 9:30-17:00, 9:30-16:30

 

PROWADZĄCE:

Mery

Marysia Bursche

Czyli ja, autorka bloga Head Full of Ideas :). A właściwie już nie tylko bloga, bo HFoI to znacznie więcej! Od prawie dekady pracuję z dziećmi, ucząc je języka angielskiego. Jest to moja praca, ale też ogromna pasja, z której zrodziło się to właśnie miejsce – moje miejsce w sieci i poza nią, moje przestrzeń wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami.

Jeżeli byłaś/-eś już na moim szkoleniu, wiesz jak bardzo to lubię – spotykać się z innymi nauczycielami, dzielić pomysłami, inspirować :). Jeżeli jeszcze nie, zapraszam na 4PACK! Będzie to doskonała okazja, żeby się o tym przekonać. Dodatkowo, zaprosiłam do współpracy 3 inne super Dziewczyny, których głowy są równie pełne pomysłów! Będzie się działo!

KasiaB

Kasia Brzozowska

Właścicielka wciąż rozwijającej się szkoły językowej Happy Kids w Pile, lektorka angielskiego i animatorka z wieloletnim doświadczeniem. Zdecydowanie jedna z najbardziej uśmiechniętych osób w nauczycielskim wszechświecie, jakie znam :). Dosłownie zaraża pozytywną energią!

Lubi tańczyć, przebierać się i dzielić nie tylko pomysłami, ale też dobrymi radami. Kasię widziałam w akcji już wielokrotnie (poznałyśmy się podczas warsztatów Exciting Teaching, potem Kasia była moim gościem na szkoleniu Songs & Stories, a ostatnio moją współprowadzącą na konferencji Get Creative Now!) i wiem, że wprowadzi Was w świetny nastrój oraz porządnie zainspiruje podczas swoich warsztatów.

KasiaK

Kasia Komarnicka

Zapewne znana Wam też jako autorka bloga made by kate. Kasia uczy zaledwie od kilku lat, a świetnymi pomysłami sypie, jak z rękawa! Miałam okazję zobaczyć ją w akcji podczas moich warsztatów Songs & Stories we Wrocławiu oraz niedawno, na konferencji Get Creative Now, podczas której wygłosiła świetną, angażującą prelekcję!

Kasia inspiruje na wielu poziomach, ponieważ w swojej nauczycielskiej karierze pracowała zarówno w przedszkolu, jak i w szkole, a poza prowadzeniem bloga, pisze artykuły do czasopisma „Get Creative!” oraz prowadzi dwie grupy na Facebooku (w tym jedną razem ze mną). Jeżeli chcecie ją bliżej poznać, zapraszamy na 4PACK! 🙂

BasiaB

Basia Bednarczyk

Ostatnia, ale równie ważna prowadząca – autorka BB’s Playground, na którym prezentuje swoje niezliczone pomysły na ciekawe językowe zajęcia dla dzieci. Pasjonatka DIY pod różnymi postaciami! Uwielbia anglojęzyczne książeczki dla dzieci, szczególnie angielską serią Mr Men i Little Miss, o których opowiadała już wielokrotnie, m. in. jako gość podczas mojego szkolenia Songs & Stories w Białymstoku oraz całkiem niedawno, na warszawskiej konferencji Kapelusze Lektora.

Basia zdecydowanie wie, jak zajęcia językowe zamienić w prawdziwa przygodę! Poza regularnymi zajęciami, prowadzi też  autorskie warsztaty dla dzieci, podczas których dzieją się wyjątkowe rzeczy. Warto zobaczyć i posłuchać jej na żywo!

Na warsztaty zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli, chcących zdobyć nowe pomysły na zajęcia z dziećmi, a w szczególności tych będących na początku swojej nauczycielskiej kariery! Podczas tych dwóch dni i 4 warsztatów opowiemy o tym co i dlaczego sprawdza się na naszych zajęciach, ale także będziemy starały się dostarczyć jak najwięcej przydatnych wskazówek. Podczas spotkań z nami znajdzie się miejsce nie tylko na zdobycie (uporządkowanie) wiedzy i inspiracji, ale także podzielenie się własnymi spostrzeżeniami i pomysłami, a także dużo działań praktycznych! Każdy z warsztatów potrwa ok. 3 godzin, łącznie to 12 godzin warsztatów, podzielonych na 2 dni.

 

Ramowy program wydarzenia:

Sobota (ścieżka „Gry i zabawy” Kasia Komarnicka & Basia Bednarczyk)

9:30 – rejestracja uczestników

10:15 -13:15 – warsztat 1

13:15-14:00 – przerwa

14:00-17:00 – warsztat 2.

 

Niedziela (ścieżka „Songs & Stories” Marysia Bursche & Kasia Brzozowska)

9:30 -12:30 – warsztat 1.

12:30-13:15 – przerwa

13:15-16:15 – warsztat 2.

16:15-16:30 – oficjalne zakończenie 🙂

 

ISTNIEJE OPCJA ZAPISANIA SIĘ TYLKO NA 1 DZIEŃ – szczegóły poniżej 🙂

 

Dla każdego uczestnika naszych warsztatów:

💡 porządna dawka inspiracji i dobrej zabawy

💡 dwa dni spędzone w towarzystwie kreatywnych nauczycieli i super fajnej atmosferze

💡 dostęp do materiałów w postaci podsumowania wszystkiego, o czym będzie mowa

💡 certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach

WARSZTATY:

 

BILETY:

Cena „first minute”: 319 zł (zapisy do 14.04.2019)

Cena regularna: 359 zł (zapisy po 14.04.2019)

Cena uczestnictwa w jednym dniu szkolenia – sobota lub niedziela: 199 zł (na każdy dzień dostępnych jest po 10 biletów)

W cenę wliczony jest lunch dla każdego z Uczestników.

 

4PACK POMYSŁÓW – dwudniowe warsztaty WROCŁAW

4PACK POMYSŁÓW to wyjątkowe, dwudniowe warsztaty dla nauczycieli/lektorów języka angielskiego*, pracujących z dziećmi.

Takiego szkolenia jeszcze nie było! Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️

 

* Jeżeli pacujesz z dziećmi, ale uczysz innego języka obcego, również możesz znaleźć podczas szkolenia inspiracje. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział, napisz do mnie!

* W warsztatach udział mogą wziąć także studenci i rodzice 🙂

Out Of Stock

2PACK POMYSŁÓW – jednodniowe warsztaty WROCŁAW (sobota 08.06.2019)

  1. Jeżeli nie możesz wziąć udziału w całym 4PACKu POMYSŁÓW, serdecznie zapraszam na warsztaty jednodniowe – w SOBOTĘ 08.06.2019

Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️

 

2PACK POMYSŁÓW – jednodniowe warsztaty WROCŁAW (niedziela 09.06.2019)

Jeżeli nie możesz wziąć udzłu w całym 4PACKu POMYSŁÓW, serdecznie zapraszam na warsztaty jednodniowe – w NIEDZIELĘ 09.06.2019

Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️