4pack

 

4PACK to zupełnie nowe szkolenie dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego pracujących z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w formie dwudniowych warsztatów, które poprowadzą 4 wyjątkowe dziewczyny! 🙂 Każdy uczestnik będzie miał okazję wziąć udział w 4 blokach tematycznych, poświęconych wybranym zagadnieniom, podczas których otrzyma porządną dawkę pomysłów na zajęcia!

 

 

PROWADZĄCE:

Mery

Marysia Bursche

Czyli ja, autorka bloga Head Full of Ideas :). A właściwie już nie tylko bloga, bo HFoI to znacznie więcej! Od prawie dekady pracuję z dziećmi, ucząc je języka angielskiego. Jest to moja praca, ale też ogromna pasja, z której zrodziło się to właśnie miejsce – moje miejsce w sieci i poza nią, moje przestrzeń wymiany doświadczeń z innymi nauczycielami.

Jeżeli byłaś/-eś już na moim szkoleniu, wiesz jak bardzo to lubię – spotykać się z innymi nauczycielami, dzielić pomysłami, inspirować :). Jeżeli jeszcze nie, zapraszam na 4PACK! Będzie to doskonała okazja, żeby się o tym przekonać. Dodatkowo, zaprosiłam do współpracy 3 inne super Dziewczyny, których głowy są równie pełne pomysłów! Będzie się działo!

KasiaB

Kasia Brzozowska

Właścicielka wciąż rozwijającej się szkoły językowej Happy Kids w Pile, lektorka angielskiego i animatorka z wieloletnim doświadczeniem. Zdecydowanie jedna z najbardziej uśmiechniętych osób w nauczycielskim wszechświecie, jakie znam :). Dosłownie zaraża pozytywną energią!

Lubi tańczyć, przebierać się i dzielić nie tylko pomysłami, ale też dobrymi radami. Kasię widziałam w akcji już wielokrotnie (poznałyśmy się podczas warsztatów Exciting Teaching, potem Kasia była moim gościem na szkoleniu Songs & Stories, a ostatnio moją współprowadzącą na konferencji Get Creative Now!) i wiem, że wprowadzi Was w świetny nastrój oraz porządnie zainspiruje podczas swoich warsztatów.

KasiaK

Kasia Komarnicka

Zapewne znana Wam też jako autorka bloga made by kate. Kasia uczy zaledwie od kilku lat, a świetnymi pomysłami sypie, jak z rękawa! Miałam okazję zobaczyć ją w akcji podczas moich warsztatów Songs & Stories we Wrocławiu oraz niedawno, na konferencji Get Creative Now, podczas której wygłosiła świetną, angażującą prelekcję!

Kasia inspiruje na wielu poziomach, ponieważ w swojej nauczycielskiej karierze pracowała zarówno w przedszkolu, jak i w szkole, a poza prowadzeniem bloga, pisze artykuły do czasopisma „Get Creative!” oraz prowadzi dwie grupy na Facebooku (w tym jedną razem ze mną). Jeżeli chcecie ją bliżej poznać, zapraszamy na 4PACK! 🙂

BasiaB

Basia Bednarczyk

Ostatnia, ale równie ważna prowadząca – autorka BB’s Playground, na którym prezentuje swoje niezliczone pomysły na ciekawe językowe zajęcia dla dzieci. Pasjonatka DIY pod różnymi postaciami! Uwielbia anglojęzyczne książeczki dla dzieci, szczególnie angielską serią Mr Men i Little Miss, o których opowiadała już wielokrotnie, m. in. jako gość podczas mojego szkolenia Songs & Stories w Białymstoku oraz całkiem niedawno, na warszawskiej konferencji Kapelusze Lektora.

Basia zdecydowanie wie, jak zajęcia językowe zamienić w prawdziwa przygodę! Poza regularnymi zajęciami, prowadzi też  autorskie warsztaty dla dzieci, podczas których dzieją się wyjątkowe rzeczy. Warto zobaczyć i posłuchać jej na żywo!

Na warsztaty zapraszamy serdecznie wszystkich nauczycieli, chcących zdobyć nowe pomysły na zajęcia z dziećmi, a w szczególności tych będących na początku swojej nauczycielskiej kariery! Podczas tych dwóch dni i 4 warsztatów opowiemy o tym co i dlaczego sprawdza się na naszych zajęciach, ale także będziemy starały się dostarczyć jak najwięcej przydatnych wskazówek. Podczas spotkań z nami znajdzie się miejsce nie tylko na zdobycie (uporządkowanie) wiedzy i inspiracji, ale także podzielenie się własnymi spostrzeżeniami i pomysłami, a także dużo działań praktycznych! Każdy z warsztatów potrwa ok. 3 godzin, łącznie to 12 godzin warsztatów, podzielonych na 2 dni.

 

Ramowy program wydarzenia:

Sobota 12.01.2019 (ścieżka „Gry i zabawy” Kasia Komarnicka & Basia Bednarczyk)

9:30 – rejestracja uczestników, przydział do grup

10:15 -13:15 – warsztat 1.

13:15-14:00 – przerwa

14:00-17:00 – warsztat 2.

 

Niedziela 13.01.2019 (ścieżka „Songs & Stories” Marysia Bursche & Kasia Brzozowska)

9:30 -12:30 – warsztat 1.

12:30-13:15 – przerwa

13:15-16:15 – warsztat 2.

16:15-16:30 – oficjalne zakończenie 🙂

 

ISTNIEJE OPCJA ZAPISANIA SIĘ TYLKO NA 1 DZIEŃ – szczegóły poniżej 🙂

 

Dla każdego uczestnika naszych warsztatów:

💡 porządna dawka inspiracji i dobrej zabawy

💡 dwa dni spędzone w towarzystwie kreatywnych nauczycieli i super fajnej atmosferze

💡 dostęp do materiałów w postaci podsumowania wszystkiego, o czym będzie mowa

💡 certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach

 

Dodatkowo, dla szczęśliwców, super nagrody, m. in. wejściówka na konferencję Get Creative Now 30.03.2019 w Poznaniu! Jak o nie zawalczyć, dowiecie się już pierwszego dnia warsztatów :).

WARSZTATY:

 

 

Zbierz cały 4PACK POMYSŁÓW! Zapisz się już 2 listopada! 🙂

 

Ceny biletów:

  • W opcji „first minute” (od 2.11.2018 do 30.11.2018) 329 zł/osoba
  • Cena regularna (od 1.12.2018) 359

 

⚠️ W czteropaku taniej! ⚠️

Zapisz się z 3 kolejnymi osobami, a cena za osobę wyniesie 299 zł (2-30.11.2018) lub 319 zł (po 1.12.2018) – ta opcja dostępna jest dla osób zapisujących się na 2 dni 🙂

Jeżeli uda Ci się uzbierać taki team:

  1. Dokonaj zamówienia (w zamówieniu muszą znaleźć się 4 bilety)
  2. Wybierz opcję płatności przelewem, nie poprzez DotPay
  3. Następnie napisz do mnie (możesz skorzystać z formularza kontaktowego na stronie), podając numer zamówienia, a kwota w koszyku zostanie odpowiednio obniżona
  4. Opłać zamówienie w terminie do 5 dni od otrzymania maila o obniżonej kwocie zamówienia

UWAGA! Do każdego zamówienia wystawiana jest tylko 1 faktura, zatem bardzo proszę o przemyślenie takiego zakupu również pod tym kątem :).

Promocja!

4PACK POMYSŁÓW – dwudniowe warsztaty dla anglistów

359,00  329,00  brutto

4PACK POMYSŁÓW to wyjątkowe, dwudniowe warsztaty dla nauczycieli języka angielskiego*, pracujących z dziećmi.

Takiego szkolenia jeszcze nie było! Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️

 

* Jeżeli pacujesz z dziećmi, ale uczysz innego języka obcego, również możesz znaleźć podczas szkolenia inspiracje. Jeżeli zdecydujesz się wziąć udział, napisz do mnie!

* W warsztatach udział mogą wziąć także studenci i rodzice 🙂

Nie możesz przyjechać do Warszawy na cały weekend? Wybierz 2PACK!

 

Zapisz się na jednodniowe warsztaty:

SOBOTA ścieżka „Gry i zabawy”, czyli warsztaty prowadzone przez Kasię Komarnicką i Basię Bednarczyk

NIEDZIELA ścieżka „Songs & Stories”, czyli warsztaty prowadzone przez Kasię Brzozowską i Marysię Bursche

 

Dzień warsztatów wybierasz już podczas zapisów:

Ceny biletów:

  • W opcji „first minute” (od 2.11.2018 do 30.11.2018) 199 zł/osoba
  • Regularna cena (od 1.12.2018) 219 zł/osoba
Promocja!

2PACK POMYSŁÓW – jednodniowe warsztaty dla anglistów (SOBOTA 12.01.2019)

219,00  199,00  brutto

Jeżeli nie możesz wziąć udzłu w całym 4PACKu POMYSŁÓW, serdecznie zapraszam na warsztaty jednodniowe – w SOBOTĘ 12.01.2019

Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️

 

Promocja!

2PACK POMYSŁÓW – jednodniowe warsztaty dla anglistów (NIEDZIELA 13.01.2019)

219,00  199,00  brutto

Jeżeli nie możesz wziąć udzłu w całym 4PACKu POMYSŁÓW, serdecznie zapraszam na warsztaty jednodniowe – w NIEDZIELĘ 13.01.2019

Zapraszam serdecznie, nawet jeżeli brałaś/-eś już udział w którymś ze szkoleń HFoI poświęconych podobnej tematyce.

 

⚠️ UWAGA! Przed dokonaniem zakupu, przeczytaj dokładnie opis produktu (na dole strony) ⤵️